انتخاب صفحه

اجاره انبار کانتینری

اجاره کانتینر


انبارهای کانتینری روشی جدید برای نگه داری کالای تجاری و بازرگانی و همچنین لوزام و اثاثیه منزل و دفتر کار میباشد که به تازگی مورد استقبال شهروندان تهرانی و تجار و صاحبان مشاغل قرار گرفته است. گروه انبارهای کانتینری ایران کانتینر پیشرو ارائه خدمات نوین انبارداری در کشور بوده که این انبارها توسط تعداد زیادی کانتینر ۲۰ فوت و ۴۰ فوت تشکیل شده است. این کانتینرها پس از عقد قرارداد تحت اجاره یک شخص یا شرکت قرار میگیرد.

از مزیت های انبار های کانتینری میتوان به قیمت های به صرفه تر / نگهبانی ۲۴ ساعته / بیمه آتش سوزی / انبار کاملا اختصاصی / ایمن و غیرقابل نفوذ بودن و….. اشاره کرد. اجاره کانتینر این فرصت را به شما میدهد تا اثاث منزل / جهیزیه / لوازم محیط کار / خودرو و لوازم یدکی خودرو / پوشاک و منسوجات / مبلمان و سایر وسایل چوبی / وسایل برقی و الکتریکی / کالاهای وارداتی و صادراتی و …. خود را به صورت موقت کوتاه مدت و بلند مدت در آن قرار دهید.

در نظر داشته باشید شما مالک شخصی کانتینر در مدت زمان اجاره هستید بدین معنی که پس از قرار دادن وسایل در انبارها شما خود کانتینر را قفل کرده و کلید را با خود میبرید.برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ارتباط با مجموعه ما به لینک زیر مراجعه کنید.

جهت اجاره کانتینر در محل ، مخصوص انبار لوازم منزل و دفتر اداری بر روی این متن کلیک کنید

>>> در صورتیکه قصد اجاره کانتینر یخچالی / سردخانه کانتینری را دارید ، اینجا کلیک کنید <<<


اجاره کانتینر – اجاره انواع کانتینر – قیمت اجاره انواع کانتینر

ایران کانتینر ، اجاره دهنده ی انواع کانتینر های ۲۰ و ۴۰ فوت ، نو و دست دوم ، سالم و تمیز و آب بندی شده ، کانتینرهای معمولی ، ارتفاع بلند ، های کیوب و همچنین اجاره کانتین های یخچالی ، چادری ، بغل بازشو و …. با بهترین قیمت  ( اجاره در تهران ، یزد ، کرمان ، اصفهان ، مشهد ، بندر عباس ، اهواز و …. )

علاوه بر اجاره کانتینر در محل برای انبار ، شما میتوانید کانتینرها را اجاره کرده و برای امور ترانزینی خود به کار بگیرید. جهت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید:

۰۲۱-۵۵۲۵۵۲۹۱
۰۹۱۲-۳۰۸۰۰۴۰