انتخاب صفحه

کانکس اداری


 کانکس اداری نیز یکی دیگر از کاربری های انواع کانکس های سالنی است که به منظور استفاده اداری تولید میشود. اصولا در ساخت این کانکس ها ملاحظاتی در نظر گرفته میشود که تا داخل آن به راحتی یک ساختمان اداری باشد و علاوه بر آن بتوان آن ها را در هر مکان دلخواه جای داده و دفتر اداری خود را به طور کامل داشته باشید و با قرار دادن قایل و کمدهای اداری و همچنین میز و صندلی و مبل آن را به یک اداره بدل کنید.

مجموعه ایران کانتینر آماده ساخت سفارش کانکس اداری در سراسر کشور بوده و شما میتوانید این کانکس ها را با توجه به نیازتان به صورت دو اتاقه ، آبداخانه دار ، سرویس بهداشتی ، پارتیشن بندی شده و ….. سفارش دهید.

کانکس های اداری در جهت ساخت یک محیط اداری با کمترین هزینه ابداع شد و با دارا بودن مزایی چون ،قابلیت نصب سریع و بدون مجوز و بدون پی ریزی ، سهولت در جابجایی و انتقال ، امکان دمونتاژ و نصب در محل جدید ، هزینه ی بسیار پایین برای خرید کانکس و ….. مورد استقبال بسیاری از ادارات و سازمانها قرار گیرد / کانکس اداری

مجموعه ایران کانتینر آماده ساخت انواع پیش ساخته و کانکس ها می‌باشد . برای دریافت مشاوره از طریق راه های زیر با ما در ارتباط باشید.
شماره تماس :
۰۲۲۸  ۰۷۱  –  ۰۹۱۲

کانال تلگرام