انتخاب صفحه

کانکس نگهبانی


کانکس نگهبانی همانطور که از نامش پیداست برای استقرار یک نیروی نگهبان میباشد که وظیفه نظارت و کنترل ورود و خروج ساختمان ها و بیمارستان ها و محله ها و ….. را دارد.

ایران کانتینر سازنده انواع کانکس های نگهبانی در ابعاد مختلف آماده پذیرش سفارشات ساخت انواع کانکس ها در ابعاد مختلف میباشد.

اصولا ابعاد کانکس های نگهبانی ۱٫۵*۱٫۵ متر / ۱٫۵*۲ متر / ۲*۲ متر / ۲٫۵*۲٫۵ متر / ۳*۲ متر و یا ۳*۳ متر میسازند و علت آن این است که کانکسها بسیار بزرگ نشوند تا بتوان تا در محیطهای ساختمانی و کارخانه ای و عمومی قابلیت اجرایی داشته باشند. در این کانکس ها مساله عایق های گرمایی و سرمایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و به دلیل اهمیت استقرار دائمی در این کانکس ها امکاناتی از قبیل آبدارخانه و سرویس بهداشتی از نکات قابل توجه میشود. دیگر ویژگی این کانکس ها که عمدتا در شب کاربرد دارد بحث نورپردازی به محیط بیرون است که بایستی از پرژکتورها استفاده کرد و باید به نحوی انتخاب شود که تسلط کافی بر محیط برای شخص نگهبان فراهم شود.از دیگر ویژگی های کانکس های نگهبانی دید وسیعی است که باید برای نگهبان فراهم شود و این موضوع از طریق نصب پنجره در اطراف میسر میگردد.به جز دید وسیع باید به بحث امنیتی این کانکس ها نیز توجه شود که به این منظور میتوان از دوربین های مداربسته نیز استفاده کرد / کانکس نگهبانی

مجموعه ایران کانتینر آماده ساخت انواع پیش ساخته و کانکس ها می‌باشد . برای دریافت مشاوره از طریق راه های زیر با ما در ارتباط باشید.
شماره تماس :
۰۲۲۸  ۰۷۱  –  ۰۹۱۲

کانال تلگرام