انتخاب صفحه

کانکس پلیس


کانکس پلیس که جهت استقرار نیروهای پلیس انتظامی و راهنمایی و رانندگی ساخته میشوند در دو مدل ثابت و متحرک هستند که در مدل ثابت همانند یک کانکس دارای بخش ها و اتاق های متعدد هستند و در مدل متحرک (چرخدار) برای استقرار موقت هستند که عمدتا راهداری ها از آنها استفاده میکنند.

 ایران کانتینر به عنوان سازنده انواع کانکس های پلیس آماده پذیرش سفارشات ساخت کانکس های مذکور را میباشد . این کانکس ها در نوع ثابت معمولا با ابعاد ۱۸ متر مربع (۳*۶ متر) و یا بزرگتر هستند در طراحی و ساخت آنها معمولا دو اتاق مجزا برای بخش اداری و یک اتاق کوچک برای استراحت پرسنل شیفت قرار می دهند و یک رنگ سازمانی بر روی بدنه‌ی آن نقش میبندد. در نوع کانکس های متحرک که بیشتر برای اداره راهنمایی و رانندگی است که از این ویژگی میتوانند برای مستقرکردن ایستگاه های کنترل جاده ای استفاده کنند.

نصب این نوع کانکس ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است و نکاتی از قبیل دسترسی به خیابان های اصلی و فرعی جهت تصمیم گیری سریع ، وجود محل مناسب برای پارک خوردروهای نیروی انتظامی ، رنگ مرتبط با نوع اداره و …. باید مورد توجه قرار گیرد / کانکس پلیس

مجموعه ایران کانتینر آماده ساخت انواع پیش ساخته و کانکس ها می‌باشد . برای دریافت مشاوره از طریق راه های زیر با ما در ارتباط باشید.
شماره تماس :
۱۴ ۹۸ ۲۸ ۵۵ – ۰۲۱
۰۲۲۸  ۰۷۱  –  ۰۹۱۲

کانال تلگرام