انتخاب صفحه

کانکس کارگاهی


 کانکس کارگاهی که به آن کانکس کارگری نیز میگویند یک کانکس سالنی بوده که عمدتا در پروژه های ساختمانی به عنوان محلی برای استقرار کارگران ، مهندسان ، تکنسین ها و افرادی که سر پروژه فعالیت دارند کاربرد دارند و به عنوان یک کارگاه متحرک پس از اتمام پروژه به پروژه بعدی منتقل میشوند تا از آنها در ساخت ساختمان بعدی استفاده شود و هزینه های ایجاد کارگاه را کاهش دهند.

مجموعه ایران کانتینر با قابلیت ساخت انواع کانکس های کارگاهی ، به صورت کانکس های سالنی ، دو اتاقه و سه اتاقه و حتی امکاناتی از قبیل سرویس بهداشتی ، آبدارخانه و …. آماده دریافت سفارش های شما مشتریان محترم میباشد. شما میتوانید از مزایای کانکس های کارگری مجموعه ما همچون مقاوم بودن در برابر زلزله ، ساخت و نصب سریع کانکس ، تنواع در متریال های استفاده شده برای نمای داخلی و بیرونی کانکس ، عایق سازی کانکس جهت جلوگیزی از اتلاف انرژی و …. بهره ببرید.

استفاده از کانکس کارگاهی نظم خاصی به پروژه ساختمانی داده و در صورتی که کانکس های شیک و با کیفیتی انتخاب شده باشد، در زیباسازی و ایجاد روحیه در کارگران و مهندسان نقس به سزایی خواهد داشت. / کانکس کارگاهی

مجموعه ایران کانتینر آماده ساخت انواع پیش ساخته و کانکس ها می‌باشد . برای دریافت مشاوره از طریق راه های زیر با ما در ارتباط باشید.
شماره تماس :
۰۲۲۸  ۰۷۱  –  ۰۹۱۲

کانال تلگرام