انتخاب صفحه

کانتینر ۲۰ فوت

کانتینر ۲۰ فوت – فروش کانتین ۲۰ فوت – خرید کانتینر ۲۰ فوت – قیمت کانتینر ۲۰فوت – لیست قیمت انواع کانتینر بیست فوت – ابعاد کانتینر ۲۰Feet  – ویژگی کانتینر های ۲۰ فوت – کانتینر ۲۰فوت در بندر – فروش کانتینر ۲۰ فوت در بنادر – قیمت کانتینر۲۰ فوت خالی – کانتینرهای ۲۰فوت در تهران – فروش کانتینر بیست فوت در مشهد – فروش انواع کانتینر بیست فوت در سراسر ایران – کانتینر ۶ متری – فروش کانتینر ۶ متری – قیمت کانتینر ۶ متری – خرید کانتینر ۶ متری – فروش انواع کانتینر ۶ در ۲٫۵ – فروش کانتینر بیست فوت – قیمت کانتینر بیست فوت – خرید کانتینر بیست فوت


کانتینر یک جعبه بزرگ فلزی است با ابعاد استاندارد که کالا در آن قرار داده می‌شود و آن را به وسیله قطار یا کشتی یا هواپیما یا کامیون حمل می‌کنند؛ این واژه به کامیونی که چنین جعبه‌ای را حمل می‌کند نیز اطلاق می‌شود. ترابری به‌وسیله بارگنج‌ها را بارگنج‌بری (Containerization) می‌نامند. بارگنج بری سامانه‌ای چندگانه (intermodal) برای ترابریکالاست یعنی دارای ایستگاه‌هایی است که در آن‌ها می‌توان از یک شیوه ترابری به شیوه دیگر منتقل شد/ به این گونه ایستگاه‌ها، ایستگاه‌های چندگانه می‌گویند. در بارگنج‌بری آن از بارگنج‌های استاندارد ایزو استفاده می‌شود. این بارگنجهای استاندارد قابل بارگیری در کشتی‌ها، واگن‌ها و کامیون‌ها هستند. سه درازای استاندارد برای کانتینرها وجود دارد: ۲۰ فوت، ۴۰ فوت.

کانتینرها از نظر نوع کاربری دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام برای یک نوع خاص از کالا مورد استفاده قرار می‌گیرد. امروزه حجم بسیار زیادی از کالاها از طریق کانتینر حل می‌شود و دلایل اصلی آن به شرح ذیل می‌باشد:

محافظت کالا در برابر حوادث طبیعی از جمله باران و آفتاب
محافظت کالا در برابر سرقت در طول مسیر حمل
راحتی تخلیه و بارگیری
راحتی صفافی یا دسته‌بندی کردن کانتینر در محوطه‌ها و کشتی
استفاده بهتر از فضای کشتی و انبار
بارشماری راحت

مشخصات کانتینر بیست فوت

مشخصات کانتینر بیست فوت

مشخصات کانتینر 20 فوت

مشخصات کانتینر ۶ متری