انتخاب صفحه

کانکس صحرایی


کانکس صحرایی به چند دسته کلی گفته میشود :
کانکس سرویس بهداشتی (توالت صحرایی) : کانکس توالت صحرایی به کانکس‌های جاده‌ای بین شهری گفته میشود که با ماهیت حمام و دستشویی ساخته شده‌اند . واحد شمارش این کانکس ها چشمه میباشد که مثلا برای تک چشمه ها فقط یک کابین با درب رو به محیط و برای چند چشمه ها یک کابین با چند توالت مجزا و یک راهرو مشترک و سرویس روشویی و آبگرمکن مشترک میباشد.
کانکس اورژانس / بیمارستان صحرایی : کانکس کلینیک صحرایی که به اورژانس و یا بیمارستان کانکسی معروف است برای حوادث و تصادفات جاده ای و یا بلایای طبیعی همچون زلزله و آتش سوزی و …. کاربرد دارد.
کانکس اقامتی صحرایی : کانکس اقامتی یا کانکس کاروان به نوعی از کانکس های چرخدار میگویند که برای اسکان مسافرین نوروزی و یا زائرین و افرادی که در جاده ها در تردد هستند ، مورد استفاده قرار میگیرد . به این نوع کانکس ها نیز کانکس صحرایی میگویند.

ایران کانتینر به عنوان بزرگترین تولید کننده کانکس در کشور آماده پذیرش سفارشا شما مشتریان محترم در باب ساخت انواع کانکس های صحرایی در کاربری های متفاوت ، ابعاد مختلف ، متریال های مختلف و …. میباشد. در زیر به برخی از ویژگی کانکس های این مجموعه اشاره میکنیم :
– رنگ کانکس متناسب با توجه به کاربری مختص آن
– شاسی از تیرآهن و اسکلت از پروفیل
– پوشش سقف و بدنه از جنس ورق گالوانیزه
–  عایق بندی توسط فوم پلی استایرن
– استفاده از دیوار پوش PVC روکش دار درجه یک یا MDF
– استفاده از درب و پنجره های آلومینیوم استاندارد با پروفیل سنگین رنگ شده از نوع رنگ کوره ای
– کف از جنس تخته با ضخامت مناسب و کفپوش PVC
– به همره سیستم روشنایی ، آبدارخانه و دریچه و …… / کانکس صحرایی

مجموعه ایران کانتینر آماده ساخت انواع پیش ساخته و کانکس ها می‌باشد . برای دریافت مشاوره از طریق راه های زیر با ما در ارتباط باشید.
شماره تماس :
۰۲۲۸  ۰۷۱  –  ۰۹۱۲

کانال تلگرام