انتخاب صفحه

کانکس مدیریتی


 کانکس مدیریتی علاوه بر ویژگی سایر کانکس های نامبرده باید از ظاهر خوب و شیکی برخودار باشد. این پیش ساخته جهت ایجاد دفتری مجزا برای مدیر عامل و بخش مدیریت پروژه ها میباشد. البته کانکس های مدیریتی با توجه به استفاده آنها در مکان های مختلف به انواع مختلف تقسیم بندی میشوند که میتوان آنها را به انواع کلبه ای ، لوکس ، شیشه ای و مدیریت کارگاهی تقسیم بندی کرد تا نیاز همگان برطرف شود.

مجموعه ایران کانتینر به عنوان طراح و سازنده کانکس مدیریتی ، آماده ساخت کانکسی درخور مدیران محترم پروژه های عمرانی و مراجعه کننده های آنها است .

اصولا برای کانکسهای مدیریتی کفی از جنس سرامیک ، دیواره هایی با رنگ روشن و پرده های تیره تر و ظاهر بیرونی آن به شکلی است که قابلیت تمایز با سایر اتاقک ها و کانکس ها را داراست. فرضا کانکس کامپوزیتی با شیشه های سکوریت و درب ضد سرقت و نورپردازی خارجی زیبا ، نمونه مناسبی برای این کانکس ها هستند. بهتر است محل قرار گیری کانکس مدیریتی به گونه ای باشد که خودرو تا نزدیکی سازه بتواند برود تا هم خود مدیر و هم میهمانان و مدیران بالا دستی مجبور به طی مسافت زیادی برای رسیدن به دفتر کار نباشند و در صورت نیاز در کمترین فرصت راننده با خودرو جلوس درب سازه جهت انجام امور اداری حاظر شود / کانکس مدیریتی

مجموعه ایران کانتینر آماده ساخت انواع پیش ساخته و کانکس ها می‌باشد . برای دریافت مشاوره از طریق راه های زیر با ما در ارتباط باشید.
شماره تماس :
۰۲۲۸  ۰۷۱  –  ۰۹۱۲

کانال تلگرام