انتخاب صفحه

کانکس ATM


کانکس ATM ، برای استقرار دستگاه خودپرداز ساخته میشود. این عابربانک ها ممکن است مختص به یک بانک و یا مشترک بین چند بانک باشد . اصول نمایی این نوع سازه ها از نظر رنگ بندی مطابق با رنگ سازمانی بانک مربوطه میباشد. خودپردازها که یکی از لوازم ضروری زندگی روزمره شهروندان به حساب می‌آید امکان تامین امنیت و یا نصب آنها در هر مکانی ممکن نیست و بانک ها برای موضوعات رقابتی و همچنین خدمات به مشتریان ناگزیر به استفاده از این نوع کانکس ها و کیوسک ها میباشند.

ایران کانتینر به عنوان بزرگترین سازنده کانکس در کشور آماده پذیرش سفارشات ساخت مدل های مختلف این نوع کانکس ها میباشد. اصولا این پیش ساخته های عابربانکی را به سه دسته کلی تقسیم میکنند :
– دسته اول کانکس ATM ثابت : این نوع کانکس ها اصولا در سایز کوچک و یا متوسط و به صورت منفردی میسازند و عموما در مراکز تجاری و پر رفت و آمد قرار میدهند ، البته نکته ای که باید در مورد این کانکس ها رعایت شود این است که ایجاد مزاحمت برای رفت و آمد دیگران نکند و همچنین برای شارژ و تعمیرات دسترسی خوبی داشته باشد.
– دسته دوم کیوسک های متحرک (سیار) عابربانکی : اصولا در موارد و اماکنی به کار میروند که به صورت مقطعی و دوره ای تردد افراد در آن محل ها افزایش میابد و نیاز به خدمات بانکی به شهروندان بیشتر میشود . این کانکس ها از یک خودروی نیمه سنگین مانند کامیونت ها تشکیل شده اند و اغلب مواقع تعداد بیش از یک باجه عابربانک را در خود دارند.
– دسته سوم کیوسک بانکی و خودپردازی : اصولا این کانکس ها در ابعاد بزرگتر و به مانند یک شعبه بانکی عمل میکنند که علاوه بر دستگاه خودپرداز ATM ، امکان ارائه خدمات بانکی به مانند یک شعبه ۲۴ ساعته را دارا هستند و  در اغلب مواقع برای راهنمایی و پاسخگویی مشتریان یک اپراتور در این کانکس ها قرار میگیرند که به همین دلیل امکانات بیشتری همچون اسپلیت های سرمایشی / گرمایشی استفاده میشود. جهت تامین برق این کانکسها در مواقع اضطراری از UPS ها استفاده میشود و همچنین برای کاهش هزینه های برق مصرفی یا فروش برق برای درآمدزایی ، بانکها میتوانند از سیستم پنل خورشیدی متصل به شبکه استفاده کنند / کانکس ATM

مجموعه ایران کانتینر آماده ساخت انواع پیش ساخته و کانکس ها می‌باشد . برای دریافت مشاوره از طریق راه های زیر با ما در ارتباط باشید.
شماره تماس :
۰۲۲۸  ۰۷۱  –  ۰۹۱۲

کانال تلگرام